Вторник, 23.10.2018, 15:44
Приветствую Вас Некто | RSS
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Досье преподавателей

Главная » Статьи » Преподаватели

Марченко В.И.

Марченко Валерій Іванович
кандидат хімічних наук, доцент кафедри неорганічної хімії

Марченко Валерій Іванович народився на Кіровоградщині у 1946 році. До Донецького державного університету вступив у 1968 році після строкової служби у Радянській Армії. Навчався на вечірньому відділенні хімічного факультету, який закінчив у 1974 р. На кафедрі неорганічної хімії працює з 1970 року, спочатку старшим лаборантом, а згодом інженером, старшим інженером. З 1977 по 1980 рік навчався в аспірантурі на кафедрі неорганічної хімії. Після закінчення аспірантури продовжував працювати на кафедрі на посаді старшого наукового співробітника науково-дослідної частини. Багато уваги приділяв громадській роботі. Кандидатську дисертацію за темою “Взаємна розчинність молібдатів Al, In, Bi і деяких 3-d елементів” захистив у 1989 році.

Викладачем працює з 1990 року, спочатку асистентом, а потім доцентом. Читає лекції курсів “Загальна та неорганічна хімія”, “Основи неорганічного синтезу”, спецкурсів “Термодинаміка та кінетика твердофазних реакцій”, “Органометалічні сполуки в неорганічному синтезі”, “Неорганічний синтез речовин медичного призначення”, “Мікро- і макроелементи в харчових продуктах”.

Область наукових інтересів: пошук методів синтезу неорганічних сполук із структурою рутилу й апатиту та твердих розчинів на їх основі. Багато часу приділяє методичній роботі та роботі з студентами. Кожен рік під його керівництвом виконуються 2-3 дипломні роботи. Опублікував п’ять навчальних посібників.

Категория: Преподаватели | Добавил: Dell (24.02.2008) | Автор: Dell di Mozzy E
Просмотров: 422 | Рейтинг: 5.0/2