Пятница, 23.08.2019, 10:56
Приветствую Вас Некто | RSS
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Досье преподавателей

Главная » Статьи » Преподаватели

Полищук Т.Б.

Поліщук Тетяна Броніславівна
асистент кафедри фізичної хімії

Народилась в 1958 році в місті Донецьку. З 1975 року по 1980 рік навчалася в Донецькому державному університеті. Після закінчення університету працювала в ІнФОВ НАН України на посаді інженера. В 1984 році повертається в університет на кафедру фізичної хімії, де працює завідуючою навчальної лабораторії до 1999 року. З 1999 року працює на посаді асистента кафедри фізичної хімії, веде практичні та лабораторні заняття, керує виконанням курсових та дипломних робіт магістрів та спеціалістів.

Поліщук Т.Б. займається науково-методичною роботою: являється співавтором двох збірників задач і навчально- методичного посібника, приймає участь в науково-методичних семінарах кафедри, університету та інших навчальних закладів, надруковано 3 тези з проблем викладання хімічних дисциплін. Під її керівництвом розробляються навчально-контролюючі програми з фізичної та колоїдної хімії.

Науковий напрямок досліджень, що проводить Поліщук Т.Б.,пов’язаний з перспективним методом консервації харчових продуктів.

Поліщук Т.Б. – вчений секретар кафедри, член методичної комісії хімічного факультету, член вченої ради хімічного факультету.

Категория: Преподаватели | Добавил: Dell (24.02.2008) | Автор: Dell di Mozzy E
Просмотров: 503 | Рейтинг: 4.5/4