Среда, 26.02.2020, 12:50
Приветствую Вас Некто | RSS
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Досье преподавателей

Главная » Статьи » Преподаватели

Хижан Е.И.

Хижан Олена Ісаївна
кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичної хімії


Народилася 11 липня 1970 року. У 1992 році закінчила хімічний факультет, а у 1995 році – аспірантуру Донецького державного університету. З 1995 року працювала в науково-дослідницькій частині університету. В жовтні 2002 року захистила кандидатську дисертацію „Кінетика та механізм інгібуючої дії арилгідразонів при рідиннофазному окисненні органічних речовин”. З 2002 року асистент кафедри фізичної хімії, з вересня 2007 року - доцент кафедри фізичної хімії ДонНУ.

Навчальне навантаження Хижан О.І. включає проведення лекційних, практичних і лабораторних занять як з фундаментальних хімічних дисциплін, так і зі спеціальних курсів: „Інформатика, ЕОМ та програмування”, “Колоїдна хімія”, „Біоелектрохімія”, „Хімія окиснювального старіння жирів та жировмісних продуктів”, „Отримання та методи дослідження природних антиоксидантів”.

Сфера наукових інтересів Хижан О.І. пов’язана з дослідженням антиоксидантної дії гідразонів при рідиннофазному окисненні органічних речовин. Результати наукової роботи неодноразово доповідались на республіканських та міжнародних симпозіумах та конференціях, має понад 20 друкованих наукових робіт.

Хижан О.І. є керівником студентських наукових робіт (курсових, дипломних). Куратор студентської групи.


Категория: Преподаватели | Добавил: Dell (24.02.2008) | Автор: Dell di Mozzy E
Просмотров: 846 | Рейтинг: 4.8/4