Четверг, 18.04.2024, 15:25
Приветствую Вас Некто | RSS
Меню сайта
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Досье преподавателей

Главная » Статьи » Преподаватели

Белая Н.И.

Біла Наталя Іванівна
кандидат хімічних наук, доцент, доцент кафедри фізичної хімії

Народилась 23 лютого 1977 року. У 1999р. закінчила хімічний факультет Донецького державного університету. В тому ж році поступила до аспірантури при кафедрі фізичної хімії. Сумлінна праця, наполегливість, високий рівень теоретичної і практичної підготовки дозволили їй у відведений термін завершити дослідження і у 2003 році захистити кандидатську дисертацію на тему „Фізико-хімічне дослідження реакції поліфенольних сполук з пероксильними і дифенілпікрилгідразильним радикалами”.

Після закінчення аспірантури Біла Н.І. працювала спочатку науковим співробітником науково-дослідної частини ДонНУ, а з листопада 2003 року - старшим викладачем кафедри фізичної хімії ДонНУ. У 2005 році була обрана доцентом кафедри фізичної хімії.

Навчальне навантаження Білої Н.І. включає проведення лекційних, практичних і лабораторних занять як з фундаментальних хімічних дисциплін, так і зі спеціальних курсів: „Фізична хімія”, „Інформатика, ЕОМ та програмування”, „Хімія окиснювального старіння жирів та жировмісних продуктів”, „Отримання та методи дослідження природних антиоксидантів”, „Статистична обробка експерименту в хімії”, „Комп’ютерне моделювання в екології”.

Отримані наукові результати впроваджуються у навчальний процес у вигляді підготовленого Білою Н.І. нового спецкурсу „Отримання та методи дослідження природних антиоксидантів” та видання трьох навчально-методичних посібника для студентів хімічного факультету. Біла Н.І. є керівником студентських наукових робіт (курсових, дипломних, магістерських), приймає активну участь у виконанні наукових завдань кафедри (держбюджетних і госпдоговірних).

Наукова робота Білої Н.І. пов’язана з актуальною проблемою дослідження залежностей антиоксидантних властивостей фенолів від електронної і хімічної будови молекул, створення алгоритмів розрахунку ефективності антиоксидантів, механізму інгібуючої дії та спрямовані на пошук нових джерел фенольних антиоксидантів синтетичного і природного походження. Результати досліджень дозволяють цілеспрямовано підходити до пошуку природних джерел антиоксидантів та оптимізації умов отримання з них фенольних сполук. На основі отриманих кореляційних рівнянь між антирадикальною активністю фенолів і характеристиками їх будови стає можливим прогнозування активності речовин як антиоксидантів.


Категория: Преподаватели | Добавил: Dell (24.02.2008) | Автор: Dell di Mozzy E
Просмотров: 819 | Рейтинг: 2.0/1